Study tour MOT Gorlickie-Sądeckie

Na zaproszenie Małopolskiej Organizacji Turystycznej miałem okazję poprowadzić 4-dniowy study tour dla dziennikarzy. Zwiedzaliśmy Pogórza Karpackie, Beskid Niski, Beskid Sądecki, a dokładnej obszar powiatu gorlickiego i sądeckiego. Wziąłem przy tej okazji również udział w Ogólnopolskim Otwarciu Sezonu Zimowego w Małopolsce.

Miejsca zwiedzane na trasie:
Dzień 1.
Bobowa (questing, wystawa koronek, synagoga), Stróże (Sądecki Bartnik, warsztaty świąteczne), cerkiew w Owczarach, Gościniec Banica (prezentacja projektu Śnieżne Trasy), Magura SKI, Regietów (Stadnina Koni Huculskich i Gościniec Jaśmin – nocleg).
Dzień 2.
Cerkiew w Kwiatoniu, obiad w Gościnnej Chacie w Wysowej, zwiedzanie pijalni w Wysowej, spacer po Krynicy wraz ze zwiedzaniem Romanówki – Muzeum Nikifora oraz Pijalni Głównej, kolacja i nocleg w Master SKI w Tyliczu.
Dzień 3.
Pierwszy dzień Master SKI w tym sezonie zimowym, spacer na Golgotę w Tyliczu, przejazd do Hotelu Czarny Potok, oprowadzanie rodziny ze Śląska do Cichego Kącika i na wieżę widokową w ogrodach zmysłów w Muszynie, udział w Ogólnopolskim Otwarciu Sezonu Zimowego na Jaworzynie Krynickiej, bankiet, nocleg w Hotelu Czarny Potok.
Dzień 4.
Skorzystanie z basenu Hotelu Czarny Potok, powrót do Krakowa.

One Response

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *