3:0, 3:0, 3:0, 3:1, 3:0

W czasie trwających mistrzostw świata, polska reprezentacja siatkówki mężczyzn „rozjechała” w fazie grupowej rywali, w tym groźnych Serbów. Jednak w meczu z Kamerunem wynik po pierwszym secie był dla nas niekorzystny. Niby nic takiego, skoro wygraliśmy cały mecz. Jaka jednak była tego przyczyna? Czy ma to związek z nieobecnością tego dnia trenera mentalnego polskiego zespołu Jakuba B. Bączka? Moim zdaniem tak!

Właśnie tego dnia kiedy rozgrywany był mecz z Kamerunem, Jakub B. Bączek prowadził wykład w czasie konferencji „Myśleć jak milionerzy”, w której brałem udział. Aby móc tutaj przyjechać otrzymał pisemną zgodę od trenera Stéphane’a Antigi, o czym nam – uczestnikom powiedział.

Teraz zastanawiam się, jaki jest jego udział w zwycięstwach zespołu? Wierzę głęboko w to, że duży. Co ciekawe po meczu z Argentyną Antiga powiedział w wywiadzie dla Onet-u: „Nie byliśmy mentalnie gotowi na Kamerun, ale dzisiaj udało się wrócić do dobrej koncentracji”.

W czasie wspomnianej konferencji Jakub B. Bączek określił jasno cel – zagrać finał 21 września i zająć pierwsze miejsce…

Będąc na konferencji „Myśleć jak milionerzy”, kupiłem książkę „Zarobić milion idąc pod prąd” Jakuba B. Bączka. Jestem w trakcie jej czytania, do czego zachęca mnie również dedykacja autora.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *